12
Ekim

Yazan: WEBMASTERYOLCU  |  Kategori: Webmaster ve Web Dersleri  |  Okunma: 5.222 Defa

Webmaster Arayan Firmalar

En zor mesleklerden birisi olan web tasarım sektörü sınırsız bir bilgi anlayışını içinde barındırmaktadır. Bir webmasterin konuya hakim olması başarılı siteleri yapabilir konuma gelmesi için bazen yıllar geçmesi gerekebilir. Site yapması demiyorum başarılı elle tutulur beğeniler site yapmasından bahsediyroum değerli arkadaşlar. Hele birde webtasarım ve seo konusu ile ilgileniyorsa o kişi rahat, huzurlu olması bazen imkansızdır.

Peki Ne İçin Bu Çileye Katlanmak?
Mutlak sebep maddiyat kazanç sağlamak içindir her iş sektöründe olduğu gibi, Peki bu insanlara hakkını veriyorlarmı acaba yada hakkının emeğinin değerinin farkında olan kaç firma vardır.

Hangi devirde Asgari Ücretle Webmasterlik?

Bir telefon için bile 2000 TL gözden çıkaran insanlar verdikleri iş ilanları ile asgari ücretle web tasarımcı arıyor. istedikleri özellikleri görseniz aklınız durur. Tam zamanlı çalışacak site tasarlayacak, güncelleyecek eee başka ne lazım bitermi kardeşim daha dur hele devam ediyoruz. Asp.net bilecek C# ve flash, photoshop, fireworks ve benzeri programları kullanabilen, Css bilgisi olan, Yapacağı yazılımda jquerry kullanabilecek, Sql veritabanı bilecek alacağı maaş asgari ücret yada yukardaki ilan sahinin verdiği 850 TL maaş olacaktır.

Sigortada Var Webmaster Arkadaş

Tamam asgari ücret ama + SSK var tabi canım ssk lütuf gibi sunan geri zekalı zihniyet şu mübarek günde insanın sinirlerini zıplatmaya yeterde artar bile değerli arkadaşlar.

Aşağıda 2 farklı sitede yayınlanan ilandan ekran görüntüsü yer almaktadır. İnsanlar aç gözlü insan emeğini hiçe sayar hale gelmiş Asgari ücretle webmasterlik yapacağıma gider iş kurumundan bana iş bulmasını rica fabrikada vasıfsız çalışırım ayıp denen insna denen birşey var utanın biraz insanın emekçinin emeğini hakkını verin verinki karşılığını alabilesiniz.

Webmaster Aranıyor

 

Aşağıdaki daha bir garabet herşey istiyor vermeye gelince yok

 

Webmaster ilan   Paylaş

4 Yorum yapılmış

 • Yusuf
  22 Ekim 2012 | Cevapla

  Abi komik bir konuya değinmişsin yine 🙂 o ilanları verenler memnun buldukları elemandan 🙂 Anca biliyorum deyip 2 ay maaş alıp bırakan tiplerden buluyolar başkada bi işe yaramaz zaten ki bu işin piyasası yetiştirilmek üzere alınan elemana verilen maaş bile asgari ücretten fazla olmalı web tasarım sektöründe.

  • 22 Ekim 2012 | Cevapla

   İlanı veren arkadaş yazımdan bozuldumu neyse 850 TL olan ilk maaş teklifini 900 yaptı ha gayret olacak olacak

 • Yusuf
  22 Ekim 2012 | Cevapla

  Muhtemelen arayıp görüşenler basmıştır küfrü 🙂

 • İsim*serhat şimşek
  30 Ekim 2012 | Cevapla

  valla boşuna parçalıyoruz kendimizi

Yorum yapın