4
Kasım

Yazan: WEBMASTERYOLCU  |  Kategori: Önerilen Site Adresleri  |  Okunma: 11.946 Defa

Dünyada kozmetik sektörünün en köklü firması olan avon ürünleri Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizdede bayanlar ve erkekler tarafından tercih edilen ürünlerine erişmek için sadece katalog yöntemiyle yapılmaktadır. Bu yöntemle gelir elde eden binlerce insan tanıtım ve satışlardan ve avon takım öncüleri için geçerli olan avon temsilci kaydı yaparakta ekstra prim almaktalar.

Avon Katalog

Yılda 14 katalog olarak basımı yapılan ve avon satış temsilcileri ve takım öncülerine gönderilen avon kataloglarında her yeni katalogda yeni ürünler ve satışı devam eden ürünlerde yapılan çok cazip indirim ve kampanyaları duyurmak ve sipariş vereceğiniz ürün kodları ve fiyatı gösteren dergi tarzı basılmış malzeme olarak sunulmaktadır.

Avon Katalog

Avon Katalog

Avon Katalog Tarihi
Avon kataloglarına başlangı ve bitiş olarak sabit bir gün yoktur ve o nedenle tüm katalogların geçerlilik süreci ve başlama tarihleri günleri bir birinden farklı olmaktadır. O nedenle elinize gelen kataloğun en arka kapak sayfası altında kataloğun başlangıç ve satış için geçerlilik süresi yazmaktadır. Mutlaka incelemelisiniz zamanı geçmiş kamoanyadan verilen siparişler farklı fiyattan almanıza sebep olur.

Avon Katalog İsteme
Avon satış temsilcilerinden avon katalog isteyebilirsiniz. Ayrıca avon satış temsilcileri beğendiğiniz ve kararsız kaldığınız ürünlerde size satın almak istediğiniz ürünün testerini yada numunesini kullandırabilir ve kararınız netleşecektir.

Ücretsiz Avon Katalog

Avon katalog bulamayanlar için aşağıdaki linkten tüm avon kataloglarına online olarak ve ücretsiz inceleme imkanına sahi olacaksınız. Normal kataloğun internet ortamına kitap şeklinde aktarılmış versiyonu olan online avon kataloğunda sayfaları çevirek tüm avon ürünlerini inceleme imkanına sahipsiniz sadece bilgisayar ve internet bağlantınız olması yeterlidir.

Avon Ürünleri
Katalog sayfasında ayrıca ziyaretçilerimiz avon katalog ve ürünler hakkında yorum yapabilir görüşlerini paylaşabilir. Yada avon katalog ve avon ürünleri hakkında sorularını avon satış uzmanlarımız yanıtlaktadır. Ayrıca avon ürünleri siparişini aynı sayfadan kolayca yapabilir ve avon siparişi kargo ile Tüm Türkiyeye gönderiliyor.

http://www.avontemsilci.gen.tr   Paylaş

2 Yorum yapılmış

  • büşra
    24 Ocak 2013 | Cevapla

    awon kataloğu almak istiyorum.

  • ece
    02 Mart 2013 | Cevapla

    bence harika bir site

Yorum yapın