8
Eylül

Yazan: WEBMASTERYOLCU  |  Kategori: İndirim ve Kampanyalar  |  Okunma: 6.578 Defa

Türkiyenin bir numaralı parfüm markası haline gelmiş olan Avon kozmetik en özel parfüm çeşitleri ile bay ve bayanların gözdesi haline gelmiş durumdadır. Dünyaca ünlü markalardan oluşan Avon parfüm çeşitleri %70’e varan indirimler yanısıra sizleri mutlu edicek hediyeleride sunmaktadır. Avon parfüm çeşitleri daha ekonomik ve kalıcı parfümleri sunmayı amaçlıyor.

Avon Parfüm Hediyeli

Avondan bir ilk daha parfüm kataloğunu her kampanyada artıran kozmetik markası çok özel bir parfümü daha ülkemizde satışa sunmaktadır. Dünyaca ünlü oyuncu ve top model olan Milla Jojovich adını taşıyan City Rush parfüm çeşitleri satışa sunulması onuruna %40 indirim ve yanında şık ve zarif saat hediyesi ile sunulmaktadır.

Milla Jojovich: Dünyanın yakından tanıdığı oyuncu ve top model olan Milla Jojovich adına hazırlanan parfümün tanıtımı kısa bir süre içinde TV reklamları ile tanıtımı yapılacak parfüm alana yanında şık Quartz saat hediyesi ile geliyor.

City Rush parfüm satış

City Rush For Her Edp
Büyüleyici bir koku olan City Rush bayan parfüm mürdüm eriği kokusuna ek olarak siyah yıldız çiçeğinin karşı konulmaz etkisni gün boyu üzerinizde taşıma imkanı sunuyor. Odunsu kokularıda ihtiva eden City Rush For Her Edp ile büyüleyici bir koku deneyimi her yaş bayan için favori markanız olacaktır.

City Rush For Him EDT
Erkeklerin gözde parfüm aroması olan odunsu kokular City Rush Erkek parüm çeşidinde ayrıca siyah yıldız çiçeği eşliğinde çekici kişiliğiniz yansıtmayı amaçlayan bir koku haline gelmiştir. City Rush For Him EDT kalıcı kokusu ile yep yeni bir parfüm deneyimi yaşamak isteyen tüm erkekleri bekliyor.

City Rush Parfüm Alana Kol Saati Hediye
Bay yada bayan farketmeksizin alacağınız City Rush parfüm çeşitleri şık ve zarif kayışı timsah derisi 26 cm uzunluğunda bulunan ve poliüretandan yapılmış olan saat hediyeli olarak Avon kampanya 11 kataloğu ile satışa sunulmuştur.

Not: Kampanya geçerlilik süresi 12 Ekim 2012 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonrasında saat hediyesi iptal olup sadece parfüm olarak satışı devam edecektir.

City Rush Parfüm Sipariş

Bu çok özel parfümü ilk siz denemek farklı koku deneyimi yaşamak ve yaşatmak için avon parfüm satış sitesinden hemen alabilirsiniz. www.avonparfum.net sitesinde kapıda ödeme kolaylığı ile satılan bu hediyeli ürünü %40 indirimli alacaksınız. Sipariş Linkleri aşağıda yer almaktadır.

Erkekler için: City Rush Erkek Parfüm

Bayanlar için: City Rush Bayan Parfüm   Paylaş

Yorum yapın