22
Şubat

Yazan: WEBMASTERYOLCU  |  Kategori: İndirim ve Kampanyalar  |  Okunma: 5.243 Defa

Avon Sensuelle EDP

Dünyanın lider kozmetik markası Avon bayan parfüm serisine yeni eklenen ve merakla beklenen kokulardan birisi olan Avon Sensuelle EDP kampanya 3 kataloğu ile genel anlamda satışa sunulmuştur. Avrupa ülkelerinde en çok tercih edilen kokulardan birisi olup ülkemizdeki kadınlarında yüzüzü güldürecek haber geçen ayki avon panorama sayfasında firma tarafından yapılmıştı.

Sensuelle Bayan Parfüm oryantal ve çiçeksi kokulardan oluşan muhteşem aroması ile gün boyu kalıcı ve ferahlatıcı bir parfüm deneyimi yaşamak isteyen her yaş ve her tarz bayanların kokusu olacağını düşündüğümüz Avon sensuelle edp Türkiyenin her yerinden bir tıkla kapıda ödeme kolaylığı ile sahip olabileceğiniz Avon sipariş sayfası linki aşağıdadır.

Avon Sensuelle Bayan Parfüm Hediyeli

Çok nadir bulunan tiare çiçeği ve kaşmir içeren bu yeni kokunuz ayrıca tropikal iklimlerin vazgeçilmezi olarak bir çok parfümde yer alan portakal çiçeğinin ferahlatıcı etkisi ile zenginleştirilmiştir.

Avon Sensuelle Edp

Avon kampanya 3 kapsamında ilk defa satışa sunulacak olması onuruna %50  indirimli ve yanında sensuelle vücut losyonu hediyeli olarak bu ürüne aşağıdaki linkten bir tıkla sahip olabilirsiniz. Kadınlar gününe özel hediye almak isteyen beyler içinde set halinde süper bir hediye seçimi olacaktır.

http://www.avonsiparis.gen.tr/sensuelle-bayan-parfum   Paylaş

Yorum yapın