Müzik indirme proğramları arasında en kaliteli olan bir proğramı tanıtacağım değerli arkadaşlar BearShare 9.01 Türkçe olan proğram diğer proğramlar gibi bilgisayarınıza virüs bulaştırmaz alakasız sonuçlar ile vaktinizi almaz istediğiniz sanatçının eski yeni şarkılarını bulur indirmeden dinleme imkanı sağlar ve hızlı bir müzik video indirme imkanı sunar müzik indirebilmek için ücretsiz üye olmak ve giriş yapmanız gerekir proğram kurulumu ve üyeliği anlatacağım aşağıda.

Paylaş, Keşfet ve video ve müzik İndir
Diğer kullanıcıların profillerini, fotoğraflarını ve müziklerini görüntüle.
Beraberce aynı müziği dinlerken, diğer kullanıcılara anlık ileti gönderin.
BearShare, yüzlerce MP3 çaları desteklemektedir.

Bearshare, telif hakkı olan ve ücretsiz parçaları beraber içermektedir. Telif hakkı bulunan parçalar, altın bir dosya gösterimi ile belirtilmişlerdir ve üyelik hizmetiyle sınırsız şekilde veya her bir yükleme için 0.99 $ ödenerek erişilebilir. Aktif bir üyeliğiniz olduğu sürece, 15 milyondan fazla parçaya sınırsız erişiminiz olacaktır. Bearshare’da sunulan müziğin tamamı %100 yasaldır.

BearShare 9.01 Kurulumu ve Üyelik

İndirdiğimiz proğramı çift tıklayarak çalıştır diyoruz arkadaşlar ilk aşamada bilgisayarına reklam toolbar yüklemesi için Özel Kurulum işaretleyerek altta yer alan 2 işaretlenmiş seçeneği kaldırıyoruz biri anasayfamı bearshare arama sitesi yap demek diğeride bearshare toolbar indirdemek isteyen kaldırmayadabilir kullanırım diyen varsa.

Sonrasında Kabul Et ve kur butonuna tıklıyoruz ve bir dizi yüklemeden sonra açılan menüde simge ayarları var masaüstüne simge eklesinmi eklemesinmi şeklinde seçim siizn bilgisayarı kullanım şeklinize kalmış nasıl isterseniz seçenekleri seşip Bitir butonuna tıklıyoruz.

Ve proğram açılınca proğramın önünde kayıt sayfası açılıyor otomatik olarak unutmadan kayıt olmadan giriş yapmadan indirme yapılamaz.

Bearshare Müzik Proğramı Kurulumu

Bearshare Müzik Proğramı Kurulumu

Kayıt ekranında bizden istenen Takma Ad (Rumuz Kullanıcı Adı) E Posta (Gerçek olması gerekmez ) ve 2 defa şifremizi yazarak aşağıdaki Sonraki Butonuna Tıklıyoruz.

Bearshare Müzik Proğramı

Bearshare Müzik Proğramı

Açılan sayfada İse bizden adres ve yaş ve cinsiyet bilgisi isteyecek gerçek olmasına gerek yok bayan seçmeyin tavsiyemdir sohbet imkanı olduğu için rahatsız edebiliyorlar ve doldurduktan sonra Kayıtı Bitir Tıklıyoruz.

Son olarak açılacak ekranda ise profil bilgileri avatar resim falan ekleyebilir yada benim gibi hiçbirşey girmeden Devam Et tıklayabilir kurulumu bitirmiş olursunuz En sonunda size ücretli versiyonunu satmaya çalışan bir ekran gelecek orada küçük puntolarla yer alan Hayır Teşekkür ederim Tıklamanız yeterli olacaktır.

Müzik İndirme Proğramı

Müzik İndirme Proğramı

Müzik indirme proğramımız açıldı ve en üstte yer alan Ara menüsüne tıklayıp açılan arama çubuğuna şarkı, video, şarkıcı, albüm ismi yazarak Ara Butonuna tıklanır ve sonuçlar aşağıda yer alıp pembe olanlar video yeşil olanlar müziktir istediğiniz kadar indirebilirsiniz güle güle kullanın.

https://www.gezginler.net/indir/bearshare.html

14 Comments

Add a Comment
 1. bencede çok sayılı bir program bende kullanıyorum limewireden daha iyi gibi geliyor bana

 2. Paylaşım için tşkler.

 3. elinize sağlık yararlı bilgiler

 4. bnde çok memnun kaldm teşekkür edrz:D

 5. Çok teşekkürler tüm verdiğiniz bilgiler gibi buda basit, anlaşılır ve faydalı tşk

 6. mp3 formatında indiremi yorum lütfen yardımm

 7. teşekürler

 8. bu proğram güzel

 9. üyesiz şarkı indiriliyor mu

  1. ücretsiz üye olmak gerekir profilde sakın bayan işaretlemeyin chat özelliği olduğu için rahatsız ederler

 10. arkadaslar bearshare, frostwire, ares, imesh gibi programlarda mı yasak? ..bende hepsi yüklü fakat müzikleri indiremiyorum :((

 11. Bende bu programı kullanıyorum program indrmek için istediğim her türlü şarkıyı da bulabiliyorum

 12. arkadaşlar ben müzik indiremiyrm 🙂

 13. iyi olmasını umuyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018