5 Vakit ibadet yeri olan camilerdeki el emeği göz nuru ile dokunmuş halıların nasıl ve nerde üretildiğini hiç merak ettinizmi ciddi anlamda tecrübe gerektiren cami halı üretimi hakkında sizlere aşağıda detaylı bilgiler ve cami halısı konusunda daha net bilgi alabileceğiniz web sitelerine ait linkleri bulacaksınız. Cami halısı konusunda alanında gelişmiş ve referansları ile dikkat çeken 2 firma hakkında detaylı tanıtım ve web adreslerini bulacaksınız. En İhtişamlı ve görkemli cami halıcı ve saf yünden elde edilen halı modellerinide ayrıca aşağıdaki linklerden görmeniz mümkündür.

Özyün Cami Halıları

1965’den bu yana kaliteli cami halısı dokuyarak sizlere hizmet vermektedir. Sizler için her zaman ve daimi olarak en iyi kaliteyi ve en iyi ürünleri sunma ve geliştirme gayreti içerisinde olan firmamız sizler için daima iyiyi değil en iyiyi seçme yolundadır.

Bizim Cami Halılarımız 3  kategoriden oluşmaktadır

  • Akrilik Cami Halısı
  • Yün Cami Halısı
  • Polip Cami Halısı

Cami Halısı kategorileri kendi içlerinde 3 kalite şeklindedir.

Bu güne kadar sayısız Cami Halısı döşeyen firmamız sizleri sizlerden daha iyi düşünerek fabrikamızda dokuduğumuz halılarımızı sizlere ulaştırıp döşeme işine kadar bir 3. ellere teslim etmeden %100 Güven sağlayacak şekilde her zaman sizler için çalışmaktayız. Sizlerin firmamızı tercih etmesi sizlerin en güzel menfaatine olacaktır.
Saygılar ÖZYÜN HALI

İnternet Adresimiz :  www.ozyunhali.com   – Cami Halısı

Sarıca Cami Halıları

Cami Halısı günümüz camilerinde en yaygın olarak kullanılan insanları soğuktan koruyan ve yerdeki zararlı maddelerden koruyan bir örtüdür mantıkta ancak günümüzde artık öyle değil. Artık günümüzde Cami Halıları ihtişam ve insanları etkilemek için kullanılıyor.
Bir çok İl’e hizmet yaptık. İstanbul Cami Halısı, İzmir Cami Halısı, Ankara Cami Halısı her zaman tüm her Cami’lere hizmet verdik. Sizler için geçmişten bu güne ilk günkü azim ve güven ile sizlere hizmet verme çabası içerisinde olan Sarıca Cami Halısı

Bir çok Cami Halısı çeşidi vardır. Bunlardan en yaygınları Yün Cami Halısı, ve Akrilik Cami Halısı‘dır. Yün Cami Halısı saf koyun yününden yapılıyor, Akrilik Cami Halısı ise naylon ve yün karışımıdır.Akrilik cami halısı rekleri canlı ve görünüm açısından daha güzeldir. Tabii ki tercih sizlerin…
İnternet Adresimiz : www.saricahali.com   –   Cami Halıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018