Web Tabanlı Email Adreslerinizi Okumanın Bir Çok Yolu Bulunsada En Güvenlisi Cpanel Ücreinden Okumak ve Gönderip Almaktır Arkadaşlar. Cpanel Emaillerinizi Okumak İçin İster Cpanel Üzerinden Giriş Yapabilir İster Direkt Email Sayfasına Ulaşabilirsiniz Ben Burada Kısayoldan Email Sayfasına Ulaşmayı Anlatacağım.

Cpanel Email Hesabı Açma İşlemini uyguladıktan sonra artık açmış olduğumuz email hesabımızdan email gönderebilir alabiliriz arkadaşlar.

Email Okumak ve Email Göndermek

Direkt olarak email sayfasına ulaşmak için site adresimizin sonuna :2095 yazarak ulaşabiliriz arkadaşlar

Örnek: https://www.webmasteryolcu.com:2095  yazarak karşımıza gelecek olan şifre ekranına email hesabı oluştururken belirttiğimiz bilgileri gireceğiz unutmayın kullanıcı adınız email adresinizin tamamıdır.

Cpanel Email Okuma

Cpanel Email Okuma

 

Giriş yapınca karşınıza 3 seçenek geliyor üstte email proğramları arkadaşlar hangisini kullanmak isterseniz etkinleştirip kullanabilirsiniz arkadaşlar sorularınızı yorumda belirtebilirsiniz biraz yüzeysel geçtim konuyu takıldığınız yer varsa yorumda sorabilirisniz.

5 Comments

Add a Comment
 1. Elinize sağlık..Gayet faydalı bi bilgi..Son yorumlar bloğunuzda şöyle bi hata var
  Fatal error: Call to undefined function wp_recentcomments() in /home/webmaste/public_html/wp-content/themes/webmasteryolcu/sidebar.php on line 124

  Belki görmemişsinizdir..İyi Günler..

  Webmasteryolcu: Farkındayım üstad ama üşeniyorum düzeltmeye 🙂

 2. Merhaba,ben bir arkadaşım yolu ile web sitesi aldım.Arkadaşım baştan site ile ilgilendi fakat daha sonrasında sorun yaşadığımız için bıraktı siteyi dreamweaver kullanmayı çözerek geliştirmeyi öğrendim. Şu an ise cpanel kullanarak mail adresi oluşturmama rağmen mail gönderiyor fakat alamıyorum. Otomatik outlook kurulumu yapmama rağmen outlookta kullanamıyorum bunun sebebi hakkında yardımcı olabilir misiniz?

  1. Hosting aldığınız firmadan ve port ayarlarından olabilir

 3. Merhaba,

  Hosting firması olarak mochahost kullanıyorum sorunum ile ilgili birçok ticket oluşturdum fakat hiç bir çözüm üretilmedi. Port ayarlarını yapabilmem için beni yönlendirebilir misiniz?

  1. Sen en iyisi başka bir host firması bulmaya bak senin yapabileceklerin kısıtlı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018