Dailymotin Video reklam

Merhaba değerli arkadaşlar internet üzerinden kazanç sağlama imkanı sunan kaynaklar arasına dünyaca ünlü video sitesi dailymotion.com siteside girmiştir. Özellikle video sitesi sahiplerine büyük imkan sağlayan yeni uygulama ile video siteniz, bloğunuz yada herhangi bir ortamda video izleterek kazanç sağlayabilirsiniz.

İngilizce Destek Sitesini İnceleyiniz

Henüz çok yeni ve hatta beta durumunda olan bu hizmet hakkında ilerleyen günlerde daha net açıklamaları sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağımı belirterek konu ile ilgilenen, başvuru yapmak denemek isteyen arkadaşlarım içinse Dailymotion kazanç başvuru linki aşağıdadır.

Kafanıza takılan soru ve öğrenmek istediklerinizi konu altında yer alan yorum formu ile iletebilirsiniz. Geniş kapsamlı bilgiler için sitemizi takip etmeye devam ediniz.

Dailymotion Reklam

Başvuru ve detaylı bilgi için tıklayınız. http://publisher.dailymotion.com/en/

4 Comments

Add a Comment
  1. buraya kayıt için herhangi bir ücret ödeniyor mu? Ve kazancımız ne olur? Detaylı bilgilerinizi bekliyor teşşekkür ediyorum.

    1. Hayır herhangi bir ücret ödemezsiniz ama kazandırdığı söylenemez. Youtube adsense deneyin daha kazançlıdır.

  2. S.a Dailymation sitesine gunluk kaç adet video ekleyebılıyoruz sınırlamayı nasıl geçebiliriz.Günlük Çok Az video eklıyoruz 🙁

    1. İbrahim: Ben herhangi bir sınırlama ile karşılaşmadım. Ama tabii günlük yüzlerce video’da eklemedim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018