Google adsense webmasterlerin kaanç kapısı olarak adlandırabiliriz arkadaşlar. Sanırım abartmış olmayız irili ufaklı bir çok web sitesi sitesinde mutlaka google adsense reklamlarına bende dahil yer vermektedir.

Google Adsense Yardım

Sizlere arkadaşlar bir yandan web tasarım dersleri verirken bir yandanda web sitesi yaparak nasıl kazanç sağlayacağınızı emeğinizin karşılığını ve hatta yüksek meblada paralar kaanma yollarını sitemizde ara ara açacağım konularda yer vereceğim.

Google Çek Görüntüsü

Google Çek Görüntüsü

Adsense Kazanma Yöntemleri

Google adsenseden nasıl banlanmadan kazanılır neler yapmalaıyız nelere dikkat etmeliyiz uyulması gereken öncelikli kurallar hakkında detaylı bilgiler vereceğim ve sitenizden her ay sanki maaş alır gibi kazaç sağlamayı öğreneceğiz.

Google Adsense Ne Kadar Kazanırım

Bu konuyada özel yazılar ele alarak detaylı hale getireceğiz. Özetle bilgi vermek gerekirse google adsense reklamlarından ayda 50 TL kazanamayanda var ayda fazla abartmadan normal bir yayıncının 5 10 Bin TL hiç yüksek bir rakam olmadığını binlerce webmasterin her ay bu şekilde ödemeler aldığını rahatça söyleyebilirim.

Google Adsense Reklam Ödemeleri

Google reklamda iki türlü ödeme şekli var arkadaşlar banka eft ile yada adınıza kesilecek çek ile google adsense reklam ödemelerini detaylıca göreceğiz nasıl ödeme alınır banka bilgileri nasıl eklenmeli banka bic kodları nedir gibisinden detaylı yazılarda buuşmak dileğiyle.

1 Comment

Add a Comment
 1. Meraba cox guzel bir siteniz var diyebilirin. Benim google adsense ile bagli su sorunum var dil olaraq turkceyi seciyorum ama bunun neden kaynaklandigini bilmiyorum bana yardimci ola bilirmisiniz?
  Hello,

  Thank you for your interest in Google AdSense. Unfortunately, after reviewing your application, we’re unable to accept you into AdSense at this time.

  We did not approve your application for the reasons listed below.

  Issues:
  – Unsupported Language

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018