Konyaya otobüsle nasıl gidilir ve konyaya gitmek için hangi otobüs firmaları kullanılır. Olurya sizde birgün konyaya yada ilçelerine yolunuz düşerse dikkat etmeniz gereken önemli adımlardan birisi otobüs firması seçimi olacaktır. Yolculuğunuzun keyifli ve eğlenceli geçmesi için mümkün mertebe gelişmiş ve bölgenin otobüs firmalarına öncelik tanınmalıdır.

Konya büyük şehir olması ve kalabalık nüfusu ile gelişmiş metropoller arasında yer almaktadır. Buna binayen şuan konya otobüs terminalinde yaklaşık 90 otobüs firmasının bilet satış şubeleri bulunmaktadır. Bu doksan firmanın 4 tanesi konya merkezli olup konya ve ilçelerinde bir çok yazhaneleri bulunmaktadır.

Konya yolculuklarınızda öncelikli olarak konya otobüs firmalarını tercih etmenizi öneriyoruz. Neden derseniz tüm konyayı kapsayan hizmet ağı, sık sık düzenlenen konya otobüs seferleri, şehir içi ulaşım servisleri ve konya genelinde onlarca noktada bulunan bilet satış noktaları ile diğer otobüs firmalarına göre farklı konumdalardır.

Konya Otobüs Firmaları

Kontur Turizm

Konyanın tartışılmaz lider otobüs firmalarından birisi olan kontur turizm ile son model otobüslerle konya ve bir çok konya ilçelerine Türkiyenin bir çok ilinden karşılıklı seferleri son model araçlar ve online bilet satış imkanı ile sunmaktadır.

Özkaymak Seyahat

Konyada seyahat, turizm ve otomotivin yarım asırlık markası haline gelmiş olan Özkaymak konya otobüs firmaları arasında en özel ve gelişmişlerden birisidir. 2012 model otobüsler, online bilet ve yolcum nerede uygulamasını konyada ilk başlatan firmalardan birisi olarak Özkaymak Turizm konya ve ilçelerine siz ve sevdiklerinizi her zaman güvenle taşımaktadır.

Konset ve As Çumralılar

Konya merkezli ve ilçelerini kapsayan bir diğer otobüs firmaları ise as çumralılar ve konset turizm olarak hizmet alabileceğiniz markalar arasında yer almaktadır. Bu firmaların biraz daha yenilikçi olması ve yukarda bahsettiğimiz 2 firmanın seviyesine gelmesini bekliyoruz.

Kaynak: https://www.otobusfirmalari.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018