Selamun aleyküm değerli arkadaşlar özellikle bursada yaşayan girişimci ve başarmak isteyen herkes için güzel bir haber vermek istiyorum Türkiye Cumhuriyeti Küçük ve orta ölçekli işletmeleri geliştirme ve destekleme idaresi başkanlığı (KOSGEB) ve Bursa büyükşehir belediyesi meslek edindirme kursları olan (BUSMEK) arasında yapılan anlaşma ile nisan mayıs aylarında gerçekleştirilecek olan Kosgeb kursları için kayıtlar başlıyor.

Bursada yaşayan değerli arkadaşlar bu fırsatlarla iş kurmak çok kolay çünkü kosgeb sizler için hibe ve uzun vadede ödeme imkanı ile iş kurmanızı sağlamaktadır. 20 Bin TL kullandığınızda bayanlar ve özürlü arkadaşlarımız için %70 erkekler içinse %60 oranında hibe olarak verilmektedir.

Bursa Girşimcilik

Bu kapsamda kullandığınız 20 Bin TL kredinin 14 Bin TLsi hibe kapsamında olup diğer kısmı ise kazanmaya, başarmaya başladığınızda küçük meblağlarla taksit taksit şeklinde ödemeye başlayabilirsiniz.

Bu konu sadece bursalıları ilgilendirmiş olsada bu fırsat tüm Türkiye için geçerlidir. Diğer iller içinde başlayacak olan bu fırsatlar için geniş ve detaylı bilgi http://www.ucretsizkurs.net web sitesinde yer almaktadır. https://www.ucretsizkurs.net/bursa-kosgeb-girisimcilik-kurslari Girişimcilik hakkında bilgi ve başvuru detayları için Tıklayınız. https://www.ucretsizkurs.net/bursa-kosgeb-girisimcilik-kurslari

Kosgeb kursları ve girişimcilik faaliyetleri hakkında detaylı bilgiyi bulabileceğiniz ucretsizkurs.net sitesinden faydalanabilirsiniz. Kredi kullandırma ve hibe oranları ile size en yakın https://www.ucretsizkurs.net/kosgeb-kurslari hakkında geniş çaplı bilgilendirmeye ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018