Öncelikle procapil nedir kısaca onu özetleyelim ve sonrasında procapil maddesinin insan ve saç sağlığı açısından faydalarını ele alacağım emin olun yazının sonunda yeni bir çok bilgiye sahip olup saç sağlığınıza dair en faydalı uygulamaları yapmayı öğreneceğiz.

Procapil

Saç konusunda en eski buluşlardan birisi olan ve 1986 yılından beri kullanılan bir formül olan minoxidil ürününden sonra geliştirilmiş en etkili ürün olan procapil minoxidile göre bazı farkları ve avantajları bulunmaktadır.

Procapil Saçlara Etkisi

Saçlarınıza faydalarından bahsedeyim özetle öncelikle saçların çıkış hızı ve çapında artış sağlayan bir üründür. Saçlarınızı kalınlaştıran procapil ürünü dolgun görünmesini sağlamaktadır.

Procapil

Procapil

Procapil Kullanıcıları ve Sonuçlar

Saç kökü ve saçlarda yaptığı olumlu değişimler arasında 4 aylık kullanım uygulanması sonucunda saçların gelişimi daha kaliteli hale geldiği tespit edilmiştir. Saç soğanı adı verilen kök hücrelerde daha belirgin gelişme yapılan klinik sonuçlar sonucunda kaydedilmiştir.

Procapil Klinik Çalışmalar

Yapılan deneysel çalışmalarda alınan sonuçlar aşağıda özetlemeye çalışacağım. 4 Aylık kullanım uygulanan denekler içinde procapil ve bir diğer ürün olan içerisinde procapil formül olmayan bir ürün kullanılmıştır. Deneysel çalışma esnasında kullanılan İnceleme videotrikogram ve kökünden çekilen kılın mikroskobik incelemesiyle yapılmıştır.

Erkeklerde Procapil
Erkeklerde saç dökülmesi daha sık ve bayanlara göre daha çok görülmektedir. O nedenle yapılan deneyler erkek denekler üzerinde yapılmıştır. Yapılan deneme çalışmanın yani ürünün etkili olma süresi olan 4 ay boyunca devam etmiştir.

Procapil hakkında en güncel bilgi ve detaylara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

 www.procapil.com.tr

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018