Selamun aleyküm değerli arkadaşlar siz değerli site sahipleri için özel bir hizmet duyurusu yapmak istiyorum. Bu hizmetimiz yeni site sahipleri yanısıra sitesinin googlede istediği bir yere gelmeme sorunu yaşayanlar yanı sıra aynı zamanda sitesi filtreye giren ve sandbox, ban gibi ceza alan site sahiplerinin yardımı gibi olacaktır. Çok düşük ücretlerle yapılacak olan seo danışmanlık hizmetimizde aynı zamanda sizinde bu alanda uygulayarak bilgi sahibi olmanız amaçlanmaktadır.

Seo Danışman

Detaylı Site Analizi

Bir sitenin google ilk sayfada olması yetmez önemli olan orada kalıcı olmasıdır. Bunun için gerekli site içi ve site dışı optimizasyonların yerinde ve yeterli uygulanıp uygulanmadığının incelemesi yapılan site analiz işlemi ile siteniz bir andamla sağlık taramasından geçirilmektedir.

Sitenize Özel Seo İşlemi

Bizim hizmetimiz sitenizin ihtiyacı yönünde olmaktadır. Buda yukarda bahsettiğim site analizine müteakip olarak yapılması gereken işleme karar verilmektedir. Bu kapsamda site içi ve site dışı yapılması gerekenler size bir rapor halinde aktarılıp verilen reçetey uygulamanız ve birlikte geçen süredeki gelişmeleri takibe alıyoruz.

Seo Uzmanınız Hep Yanınızda

Site içi ve dışında gereken uygulamaların bilginiz dahilinde sizin yada yöneticinizin yapması gereken bu sistemde aynı zamanda verilen teknikler ile sizde bu alanda profesyonel olmanız sağlanmaktadır. Tasarım vs bilgisi olmayan site sahipleri içinse gerekli düzenleme tarafımızdan sağlanacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018