Merhaba değerli arkadaşlar günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yer alan seyahatler artık dahada kolaylaşıyor. Bilet alımlarında indirim ve taksit imkanı sunan Biletbilet.com online olarak internet üzerinden uçak ve otobüs bileti satışı yapan güvenilir bir platformdur.  Artık bilet almaktan korkmayın bir tıkla biletinizi alın kolay ödeme imkanları ile taksit taksit ödeyin.

TÜRSAB belgesiyle hizmet veren Biletbilet.com, otobüs biletinin yanı sıra uçak biletlerinin satışlarını gerçekleştiriyor. Şu anda sitede Ulusoy, Varan, Anadolu Seyahat ve Efetur gibi büyük 70 otobüs firması, Türk Havayolları, Anadolu Jet, Atlas Jet, Sun Express ve Bora Jet gibi Dünyaca ünlü 200‘den fazla yerli ve yabancı havayolu firması bulunuyor.

Taksitle Bilet

 

Sadelik ve Kolaylık Ön Planda!

Kullanıcı arayüzü bakımından sade diyebileceğimiz bir tasarıma sahip olan Biletbilet.com’un ana sayfasında “Otobüs Bileti”, “Uçak Bileti” ve “Pnr Arama” olmak üzere üç farklı kategori bulunuyor. Siteye giren kullanıcılar zorlanmadan kategori seçerek, seyahat edecekleri güzergâhları ve tarihi belirliyor. Daha sonra bilet seçimi yapılarak, satın alınıyor.

 

Seyahat Firmalarını, Fiyatlarını ve Saatlerini karşılaştırma yaparak vaktinize ve bütçenize uygun bir seyahat imkanı sizleri bekliyor.

Biletbilet.com  “Hızlı Bilet, Kolay Bilet” felsefesini benimsemiş durumda. Siteye girdiğiniz anda 3 adımda ister otobüs ister uçak biletini kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

 

Yanlış Duymadınız Taksit Seçeneği Var!

Biletbilet.com’un ödeme süreci sırasında taksitli ödeme seçeneği dikkatimizi çekiyor. Uçak ve Otobüs biletine aynı platformdan taksitle satışa sunan ilk ve tek site olma ünvanını elinde tutuyor. Kullanıcıların otobüs biletlerini 4 taksit, uçak biletlerini ise 12 taksite kadar seçeneklerle satın almaları mümkün. Biletbilet.com  bu imkanlarla ayrıca Türkiye’de ilki gerçekleştiriyor.

 

Biletbilet.com Hızlı Büyüyor!

Biletbilet.com’un açılışı üzerinden henüz iki ay gibi kısa bir süre geçti. Fakat sitenin ulaştığı ziyaretçi rakamlarını fikir vermesi açısından paylaşalım. Aldığımız bilgilere göre sitenin ziyaret rakamları günlük ortalama 1000‘i aşmış durumda.

 

Biletbilet.com  Sosyal Medya’nın Gücüne Güveniyor!

Hızlı bilet, Kolay bilet sloganı ile sektöre hızlı giriş yapan siteye sosyal medyada takipte hızlı bir şekilde büyüyor. Twitter ve Facebook başta olmak üzere paylaşımlarını sürekli güncelleyen biletbilet.com ekibi sosyal medyanın gücüne çok güveniyor. Sizde Biletbilet.com’u takip etmek istiyorsanız;

Twitter.com/biletbiletcom  –  Facebook.com/biletbiletcom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018