Tanıtım Yazısı

Tanıtmak gelişmek ve tanınmak hiçte zor bir kavram olmasa gerek size özel olarak sadece 15 dakikananızı ayırarak hazırlayacağınız tanıtım metni ile tanıtmak, duyurmak ve tanınmasını istediğiniz her şeyi sadece 15 dakikanızı ayırarak başaracağınızı unutmamalısınız. Tanıtım yazısı olarak bir web sitesi, bir ürün, yada bir haber yada duyuru her şeyi en kolay şekilde tanıtmanın yollarından biriside tanıtım yazısı yayınlatmak olacaktır.

Haber sitesi tanıtım yazısı yayınlama ile firmanızın reklamını yapmak, arama motorlarında üst sıralara çıkmak ister misiniz? Haber sitelerinde tanıtım yazısı yayınlatarak sitenizin ya da firmanızın reklam çalışmalarında ciddi bir yükseliş yakalayabilirsiniz. 10 liradan başlayan fiyatlarla en kaliteli ve en özgün tanıtım yazısı yayınlama hizmeti sunan satıcılar SadeceOn’da! Siz de hemen SadeceOn’a gelin ve bu fırsatı kaçırmayın!

Webmasteryolcu.com olarak sizlerin yaptığı web sitelerini alanında googlede ilk sıralara gelmesini sağlamak amacıyla tanıtım yazısı alınmaya bşlanmıştır. Alanında bir çok google başarısı ve %100 özgün içeriği ile anlık indexlenme konumuna sahip olan web sitemizden tanıtım yazısı alanlar hedefledikleri kelimelerde etkisini görmektedir.

Tanıtım Yazısı Faydaları
Neden tanıtım yazısı yayınlamalıyım sorusuna en güzel yanıt web sitelerini ele alarak örnek verelim yeni bir web sitesi yaptınız veya web siteniz istediğiniz hak ettiği sıralamada olmadığını düşünüyorsunuz.

Google sıralamalarda yükselmenin en önemli etkenlerinden birisi olan web sitenizi yada sayfalarınızı özgün makaleler ile başarılı ve özgün içeriğe sahip google nezdinde başarılı sitelerde tanıtım yaparak ve hazırladınız yazı içerisinden abartmamak kaydıyla link vermektir.

Makale içinde link aldığınız kelimede sizi destekleyecek olan tanıtım yazınız kısa sürede faydasını görüp güvenle üst sıralara gelmek için google ve seo uzmanlarıncada önerilen en etkili yöntemlerden birisidir.

Tanıtım Yazısı Örneği

Web sitemizde yayınlanmasını istediğiniz tanıtım yazılarınız için örnek bir tanıtım yazısı nasıl olması gerektiği ve kalıcı bir başarı elde etmek için dikkat etmeniz gereknleri şimdi aşağıda özetleyeceğim. Seo yönünden çok önemli olan tanıtım yazıları seoya uygun olmasına dikkat ediniz.

 • Özgün bir yazı olmalı bir site yada kaynaktan kopya olmamalı
 • 200 250 Kelime tamamlamaya çalışmalısınız kısa olmamalı
 • Mümkünse resim içermeli hatta resimde site adresiniz ve iletişime yer verin
 • Yazı içerisinde H1 H2 başlıklara mutlaka yer vermelisiniz
 • Kullandığınız H1 türü başlıklar sıralama düzenine dikkat etmelisiniz
 • Yazınızda bold (Kalın) ve yatık (italik) cümlelere yer vermelisiniz.
 • Önem verdiğiniz kelimeleri başlık halinde kullanmaya özen gösteriniz
 • Hedeflediğiniz kelimeyi abartmadan cümle aralarında kullanınız.

Webmasteryolcu.com Tanıtım Yazısı Avantajları

Vereceğiniz tanıtım yazısında örnek bir web sitesi tanıtımı olarak ele alırsak yazı içerisind eklyeceğiniz maksimum 3 adetten oluşan linkte önemsediğiniz kelimelerden oluşmaktadır. Yazı içerisinde kullanılacak linklerin googlede sizin güvenle ilk sıraya doğru yükselmesini sağlayacaktır.

Backlink sayınızı ve özgün siteler tarafından kefil olunduğu anlamına gelen makale reklamları ile sitenizin google nezdinde güvenilirliği artarak artık hedeflediğiniz kelime sizin için tesadüf değil başarı anlamına gelecektir.

Ücretsiz Tanıtım Yazısı

Webmaster sitesi ve web tasarım dersleri alanında yayın yapan web sitemizden satın alacağınız tanıtım yazısına ek olarak sitenizin kategorisine uygun olarak 2 farklı web sitemizde daha yayınlanacaktır. Maksimum 3 adet link ekleyebileceğiniz tanıtım yazınız için aşağıdaki avantajlara sahip olacaksınız.

 • 3 Farklı siteden yazınızı farklı hale getirip yayınlama
 • Tanıtım yazınız için 9 Türkçe imleme sitesine ekleme
 • Yazınız için 5 yabancı yüksek prli imleme sitesine eklenecektir
 • Tanıtım yazınız için facebook, twitter, frienfeed sosyal ağlara ekleme
 • %100 Özgün İçerikli Sitelerdir
 • Seo Konusunda Başarımız Kanıtlanmıştır

Tanıtım yazılarınız sizin tarafınızdan hazırlanacak olup yazma imkanı olmayanlara yardımcı olunmaktadır. Seoya uygun hale getirilmei tarafımızdan yapılacak olup çok kısa içerikli yazılar kabul edilmemektedir. Yayınlanmasını istediğiniz yazılarda düzenleme sonrası sizden onay alınmaktadır. Tanıtım yazısı almak için iletişim bölümünden dileyen telfon numarasıda ekleyerek telefonla iletişim kurmamızı sağlayabilir eklemeyen bireyler içinse mail ile ulaşım yöntemi kullanılacaktır.

Tanıtım Yazısı Ücretimiz 50 TL Değil sadece 20 TL
Ödeme Yöntemi, Banka havale EFT, (Akbank,Finansbank) – Paypal Kredi Kartı, PTT Posta Çeki hesabına yapılabilir.

3 Comments

Add a Comment
 1. merhaba kolay gelsin sitem filitrede acaba tanıtım yazısı faydalı olurmu teşekkürler iyi çalışmalar.

  1. Yalçın: Siten kanser olmuş, vücuttaki kanserli hücreyi temizlemeden olmaz. Yani sitendeki sorunu düzeltmeden bir işe yaramaz.

 2. Araştırmacı Ve Gözlemci Birisi Olarak Böylesine Güzel Açıklayıcı Deyimi Yerinde Özgün Makaleler Bulmak Artık Bu Zamanda Zorlaşıyor Sırf Yazıt Olsun Diyerek Blog larını Yüzlerce Yazıyla Donatan Çöp Sitelerden Ayrışım Olarak Bu Makaleyi Hazırlayan Arkadaşın Emeğine Teşekkürler Ederek. Bilgime + Bilgi Katkıda Bulunduğunuz İçin Şahsi Olarak Saygılarımı Sunarak İyi Çalışmalar Dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018