Türk sponsorlar arasına iddiali giriş yapan Adkur Reklam bende yönetiminde yer aldığım firma hakkında size bilgi vereceğim arkadaşlar bu yazımda.

Adkur Reklam minimum tıklama başı 4 kuruş ücretle en yüksek tıkmala ücreti veren reklam firmalarından biridir.

Günlük Ödeme: 10 TL gibi son derece düşük bir ödeme limiti olan Adkur Reklamda 10 TL tamamlayıp istediğiniz an ödeme isteğinde bulunabilirsiniz.

Ödeme Yapılması: Limiti tamamlayıp ödeme istediğinizde ödemeniz en geç 1 iş günü içerisinde hesabınıza yapılır.

Detaylı bilgi ve Yayıncı olmak İçin Yandaki Linki Kullanın:

7 Comments

Add a Comment
  1. sayın webmasteryolcu siteniz hayırlı olsun böyle daha iyi olmuş.Derslerini bekliyorum.Sormak istediğim benim yeni açtığım sitem var siteme sizin reklamını koysam ziyaretci sayısı önemlimidir sizin için mesela günlük 10 kişi gelse siteye sizin reklamınızı koyabilirmiyim öyle bir sınırlama varmıdır.Tekrardan hayırlı olsun iyi günler.

    1. Teşekkürler Onur Kesinlikle büyük küçük site ayrımı yapmadan çalışan bir reklam firmasıdır kullanabilirsiniz Tekrardan Teşekkürler Başarılar

  2. Tamam Hocam sağolun siteme ekledim İyi Çalışmalar.

  3. Mustafa Hocam siteye ekledimde anlamadığım bazı sorunlar var gösterim sayısı 2 diyor tıklama 0 diyor tıklama 1 di 0 oldu kazanca 0.40 tı 0 landı anlamadım hocam.

    1. Onur kazançlar 24 saatte bir güncellenir net ve toplam kazancı görmek için kazanç istatistiklerinden bakmalısın tekrardan iyi çalışmalar

  4. Tamam Teşekür ederim hocam birde bu reklam banneri yaparken Reklamları Hangi Sitede Göstermek istersiniz. diyor sitemi ekleyincede yasaklı sitelere gidiyor onuda bir açıklarmısın:)Sana zahmet

  5. kardeşlerim aynı adkur reklamı bende kullanmaktayım.İlk ödememi alacağım sıralarda çok kafam karışıktı acaba öderlermi yoksa ödemezlermi diye.Böyle böyle derken banka hesabıma bir baktım ödemem 1 iş günü sonrası ödenmiş şaşırdım kaldım.Aslında şaşırmamın nedeni şirketten değil.Birçok reklam firmasıyla çalıştım hiçbiride hakettiğim ücreti ödemedi.Ama adkur tam bir harika.Talebimden 1 gün sonra hesabımda para.Çok teşekkür edeim mustafahocam.Herkesi bu siteye güvenle davet edebillirim.Bence gelin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018