Ücretsiz Kurs

Merhaba değerli arkadaşlar tüm insanlık için en önemli konulardan birisi olan eğitim ve meslek edinme açısından sizlere kolaylık sağlayacağını düşündüğüm Ücretsiz kurslar hakkında bilgi aktarmak istiyorum. Türkiyenin neresinde olursanız olun hayat boyu eğitim kapsamında ücretsiz yararlanabileceğiniz kamu ve belediyelere ait ücretsiz kurs bilgileri yer alacaktır.

Okuma yazma kurslarından teknik ve teknolojik anlamda eğitimler alabileceğiniz bu kurslar ile sizlerde yeni beceri, gelişim ve yeni meslek edinme imkanınız bulunmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti Milli Eğitim bakanlığı katkısı ve denetimi ile yapılmakta olup eğitim sonunda başarı sağlayan tüm bireyler için Milli Eğitim bakanlığı onaylı sertifika verilmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı Onaylı Sertifika Önemi
Sayfamızda göreceğiniz kurslar tamamiyle ücretsiz olup sizlerden kayıt, kurs esnası yada bitiminde herhangi bir ücret talep edilmez. Özel kurslardan binlerce TL ödeyerek alacağınız kursları neden ücretsiz almayasınız. Bir diğer avantajı ise özel kurslarda katılım belgesi verilirken bizim tavsiye ettiğimiz kurslar ise milli eğitim bakanlığı onaylı sertifika vermektedir.

  • Daha Kolay İş Bulabilirsiniz
  • Memurlar İçin Avantaj Sağlar
  • İşyeri Açmanızda Etkilidir
  • Branşınızda Eğitiminizi Kanıtlar

Ücretsiz Kurs

Ücretsiz Kurs Bilgileri

Bu imkanlardan tüm arkadaşlarımızın yararlanabilmesi için hazırladığımız proje ile Türkiyenin en ücra köşesinde bile yer alan kurslara bir tıkla ulaşabilirsiniz. Türkiye genelinde belli başlı ücretsiz kurs merkezleri aşağıda kısa özet bilgilerle listelenecektir.

Halk Eğitim
Türkiyenin kurs merkezi haline gelmiş olan HEM İl ve ilçe bazında Türkiyenin her yerinde yer aldığını unutmamalısınız.

İşkur Kursları
Ülkemizin iş kurumu olan işkurs verdiği ücretsiz eğitim ve meslek edindirme imkanına el olarak günlük 20 TL cep harçlığı ilede diğer kurslardan kolayca ayrılmaktadır.

İsmek
İstanbulda yaşayanlar için önemli kurumlardan birisi olan ismek adeta bir halk üneversitesi haline gelmiş durumdadır. 233 kurs merkezi ile istanbul’un her yerinde yer almaya devam ediyor.

Beltek – Belmek
Ankara Büyükşehir belediyesi ve gazi üniversitesi katkıları ile başkentte ücretsiz eğitimlerin verildiği bu iki kurs ile el becerileri ve teknik anlamda eğitimlerle desteklemektedir.

İzmeb
Egenin incisi izmir içinde bir birinden önemli eğitimlerin yer aldığı İzmeb İzmir Büyükşehir belesiyesi imkanları ile ücretsiz olarak yüzlerce branş ile yanınızdadır.

Komek
Mevlana şehri konya eğitim ve kültür seviyesinin artmasında önemli rol oynayan komek kursları ile sizlerde seçeceğiniz branşlarda ücretsiz kurs alma imkanınız bulunuyor.

Türkiyenin https://www.ucretsizkurs.net/ portali haline gelmiş olan https://www.ucretsizkurs.net/ sitesinden yaşadığınız il ve ilçeye ait kursları görmek detayları incelemek için yukarda belirtilen linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018