Seo Analiz

Merhaba arkadaşlar günümüzün olmazsa olmazlarından birisi haline gelmiş olan Seo Arama motoru optimizasyonları için bir süre geçerli olmak kaydıyla ücretsiz hizmet vermeye başalayacağım. Vereceğim hizmet daha çok sitelerinizin analizi ve yine sitenizde yapmanız gereken Seo düzenlemeleri ve yapmamanız gerekenleri inceleyip sizlere bir yol haritası belirteceğim bu şekilde birlikte başarılı bir çalışmaya imza atacağız.

Ücretsiz Seo Danışmanlığı

Seo AnalizBir çok insanın hobi olarak yaptığı web siteler bir çok insanında ticari anlamda kazanç kapısı olduğu aşikar bu bağlamda yapılan milyonlarca sitenin %75’i şuan atıl durumda olup seo yönünden oldukça zayıf yada anti seo işlemi uygulanmaktadır. Site ziyaretçilerinin %90 gibi büyük bir bölümü arama motoru kanalı ile yapılan arama sonuçlarından ve bu özelliği oluşturan en büyük halka google olduğunu en büyük gerçektir.

Yahoo, Bing ve yandex gibi dünyaca ünlü arama motorları varsada şuan için Webmasterler için henüz etkili bir konuma gelmemiştir. Buna binaen dünya genelinde webmasterler sitelerine daha çok google arama motoru için optimize etme çabası içindeler. Diğer arama motorlarınında alggoritmaları %90 oranında google ile benzerlik göstermektedir.

Webmasteryolcu Seo Analiz

Sözü fazla uzatmadan dilerseniz bir süre ücretsiz olarak vereceğim hizmetten bahsedeyim.

Site İçi Seo Analizi
Seo uygulaması site içinde başlar site dışında bitmez devlı olarak güncel şekilde uygulanır. Sitelerinizin sıramasını tetikleyen 200+ faktör bulunmakta tabiki okadar salgoritmayı bilmek ve uygulamak hemen hemen imkansız olsada biz önemli ve hayati risk taşıyan ve googleninde açık açık belirttiği algoritmalara uymamız yeterli olacağı için incelenmesini istediğiniz sitelerde site için yapıyı ele alarak olması ve olması gerekenleri ele aldıktan sonra sizin siteni olanı olmayanı ve makul miktarda olupp olmadığını raporda belirteceğim.

Site Dışı Seo Analizi
Seo sadece site içiyle sınırlı kalmayıp diğer sitelerinde bizim için büyük önemi olduğunu bilmeyeniniz yoktur. Bu sebeple incelenmesini istediğiniz sitelerin sosyal ve backlink durumunu ele alacağım alınan backlinkleri doğallığı ve kalitesini analiz ettikten sonra uyguladığınız yada uygulamadıkalrınızı hatalarınızı ve atmanız gereken adımları sizlere vereceğim rapor ile açıklık getireceğim.

Sandbox ve Filtre Problemi Olan Sitelerin Analizi
Yukarda altını çizdiğim durumlarda yapacağınız hata ve abartılar sitenizi bir çok google cezasını almasını sağlayacaktır. Bunlar google allgoritması tarafından verilen ve sorunlar düzelince kalkan basit filtreler yada google sitesinin yöneticileri tarafından elle yapılmış cezalar olabilmektedir. Bu tür durumda olan siteleriniz içinde ücretsiz analiz ve raporlama hizmeti ile filtreden kurtulma yollarını her site için yapacağım ayrı ayro incelemeden sonra vereceğim yapılması ve yapılmaması gereken raporuna uymanız durumunda filtreden çıkabilirsiniz.

Google Sıralaması Problemi Yaşayanlar
Bir çok insan vardır sitem istediğim sırada değil yada sıralamam düştü vs diyen bu tür durumda olan arkadaşlarımız içinde yine seo analizi yaparak site içi ve site dışı yapması gerekenleri rapor halinde aktarıp devamlı iletişim halinde kalarak sitenin başarısını adım adım görebiliriz.

Kurumsal Seo ve Ücretli Hizmetler

Vereceğim raporda yapmanız ve yapmamanız gerekenleri açıkça göreceksiniz. Webmasteryolcu.com web sitemizde yayınlanan seo derslerindennde faydalanarak yapılması gerelenleri kolayca başarabilirsiniz. Ama ben yapamam yeterli bilgim yada zamanım yok diyenler içinse sitenizin eksik yapılmayan yada fazlaya kaçılan durumların düzeltilmesi için Biz üzerinde mutabık kalacağımız bir ücretle yapabiliriz.

Ücretsiz Danışmanlığından Yararlanmak İçin
Evet arkadaşlar web sitenizin seo analizini yaptırmak isteyenler sitemizin iletişim kısmından site adresi, 3 farklı önemsediği yükselmek istediği anahtar kelime ve sitelerinin arama motorları hakkındaki durumu hakkında kısa bir bilgi iletmeleri durumunda formda belirtilen email adresine yine email aracılığı ile ulaşıp bilgi verilecektir.

https://www.webmasteryolcu.com/webmasteryolcu-iletisim

3 Comments

Add a Comment
  1. bu konuda sizden nasıl yardım alırım . ulaşabilirmisiniz rica etsem

    1. Hakan: Seo ile ilgili her konuda destek veriyoruz. İletişim kısmından ulaşabilirsiniz.

  2. Sizinle tanıştıktan sonra web sitemin ziyaretçi sayısında ciddi bir artış oldu. Çok teşekkür ediyorum. Sizi
    en kısa zamanda tekrar rahatsız edeceğim 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© 2018